• katerinachladkova

Velikonoční naučná školní zahrada

Vážení rodiče, milé děti,

zveme vás do naší "Velikonoční naučné školní zahrady", která bude otevřena od středy 31. 3. 2021 do pondělí 5. 4. 2021. V zahradě je nachystaných několik stanovišť, ve kterých si můžete připomenout tradice a vyzkoušet si techniky, které k Velikonocům patří. Na závěr je pro vás nachystaný malý kvíz, díky kterému si můžete ověřit nově získané informace. Vezměte si s sebou tužku nebo propisku a pastelky. Doufáme, že si zahradu s rodiči užijete a zpříjemníte si tak velikonoční svátky a pomůžete nám vyzdobit velikonoční věnce před školou (návod na výzdobu najdete před školou). :-)


Nezapomeňte se u plnění úkolů vyfotit a fotky nám poslat na e-mail. Fotografie budou zveřejněny na webových stránkách školy.

30 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše