• katerinachladkova

Souhrn informací ze schůzky v MŠ

zde najdete souhrn informací ze schůzky, která proběhla 2. 9. 2020.

- MŠ má prodlouženou provozní dobu do 16 hod.

- odhlašování dětí probíhá do 7.30 přes sms, telefonicky nebo e-mailem

- příchod dětí od 6.30 hod. do 8 hod., vyzvedávání dětí po obědě probíhá od 12.00 hod. do 12.15 hod., odpolední vyzvedávání je od 14.45 hod. do 16 hod., po domluvě kdykoli

- od pátku 4. 9. 2020 budou nahlášené děti jezdit na plavání. Sraz před školou je v 7 hodin, odjezd autobusu je v 7.05. Cena kurzu je 590,-. Po celou dobu jízdy v autobuse musí mít děti roušku! Autobus je placen z dotace. Dětem nabalte do batůžků:

• koupací čepici

• pití

• plavky

• osušku

- do MŠ stále nenosíme plyšáky ani hračky z domu

- zkontrolujte, prosím, jestli má vaše dítě převlečení na ven, po příchodu z vycházky se převlékáme (děti můžou být ušpiněné od bláta)

- vybíráme příspěvek 500,- Kč/pololetí (200,- SRPŠ + 300,- kulturní fond)

- dále vybíráme toaletní potřeby na celý rok:

• 8 ks toaletních papírů

• 2 balení papírových kapesníků v krabici

• 1 litr tekutého mýdla

- dětem od 5 let je doporučena návštěva logopedie

- pokud nebudete souhlasit s prezentací fotek nebo obrázků Vašeho dítěte, sdělte nám to, prosím, písemně

- v mailu naleznete Školní řád a informační brožuru - "Onemocnění dětí předškolního věku" - kdy do školky ano, kdy ne - jsme zapojeni do projektu "Se sokolem do života". Příspěvek 20,- Kč bude odečtený z vybraných peněz.