• veronikamatejkova

Poděkování rodičům


Vážení rodiče, milí žáci!

Dobrý den, moc Vás všechny zdravím. Už je to měsíc (včetně jarních prázdnin), co jsme kvůli karanténě zůstali doma. Dětem se splnilo přání prodloužit si prázdniny, ale všeho je třeba s mírou. Nastala také pro všechny nová situace. Z maminek se staly rázem paní učitelky, kuchařky, uklízečky, vychovatelky a některé při tom všem chodí ještě do zaměstnání. Děti zase jsou uvězněny doma a už je to nebaví. Ještě že bydlíme na vesnici a můžeme na dvorek nebo na zahradu. Je to velmi náročné pro dospělé i pro děti. Vím, že už se mnohým stýská po škole, sportování, družině, zájmových kroužcích a i po kamarádech. Mně se taky už po Vás stýská. Škola je opuštěná, prázdná a působí smutně.

Ráda bych pochválila nejen děti, ale i Vás rodiče. Myslím si, že jsme jedna z dobře fungujících škol, za což Vám i dětem moc děkuji. Moc si vážím Vaší pomoci z druhé strany, bez které se nyní neobejdeme a hlavně díky spojení, které funguje téměř na 100%. Jsem ráda, že využíváte i možnost telefonické konzultace. Jestli máte nějaké potíže, dejte mi prosím vědět (nebo kolegyním) a nebojte se ozvat. Jakékoliv náměty na zlepšení našeho fungování v těchto nestandartních podmínkách uvítám.

Děkuji, je to dlouhá doba, ale vydržte to!

Přeji pokud možno všem pěkné jarní dny a dobrou náladu. Hlavně ať to přežijeme ve zdraví a klidu.

Někdy to musí skončit!

S pozdravem

Jarka Nevrklová

81 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Focení