• veronikamatejkova

Akce školy v ČERVNU23. 6. Výlet do Třebíče téma KOUZELNÉ BYLINKY. Do školy přijdou děti běžně, jak jsou zvyklé (nejpozději však do 7.45 hod). Odjíždíme v 8.15 linkou do Třebíče. Návrat asi v 13.30 hod na autobusovou zastávku. Děti, mohou do školy na oběd. Kdo se nebude do školy vracet, donese písemnou omluvenku (odhlásí se z obědu) a odchází z autobusové zastávky domů. Děti si s sebou vezmou: batůžek se svačinou a pitím, oblečení dle počasí, peníze na autobus tam a zpět a drobné na útratu do cukrárny. Vstup na program je hrazen ze SRPŠ.


21. 6. Vrácení učebnic + žákovských knížek. Děti přinesou zapůjčené učebnice vygumované a zalepené.


28. 6. Výšlap s opékáním špekáčků. Děti si vezmou s sebou špekáček, pečivo, pití, vhodné oblečení dle počasí.


29. 6. Výlet po Dalešické přehradě lodí – s sebou: batůžek, svačinu, pití, oblečení dle počasí. Děti přijdou do školy v běžném čase, jak jsou zvyklé (v 8.00 hod odjezd objednaným autobusem od školy). Návrat kolem 12.30 hod. Oběd zajištěn ve škole. Výlet hrazen ze SRPŠ.


30. 6. Slavnostní předávání vysvědčení, kolem 9.00 hod všechny děti odchází domů.

8 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše